Hobbies youth skills
How to transfer them at a gateway to a job.

Polski

O projekcie

Projekt “Hobbies youth skills: how to transfer them at a gateway to a job” to innowacyjna inicjatywa, której celem jest rozpoznawanie i doskonalenie umiejętności zdobytych poprzez hobby na rzecz rozwoju młodzieży. Koncentrując się na walidacji umiejętności i szansach na zatrudnienie, opracował wyjątkową platformę internetową zawierającą zasoby zarówno dla młodych osób, jak i nauczycieli.

Projekt ten przynosi korzyści młodym ludziom, przekształcając ich hobby w cenne umiejętności i oferując nauczycielom narzędzia wspierające ten rozwój. To idealne połączenie nauki, rozpoznawania umiejętności i rozwoju zawodowego, dzięki czemu hobby staje się drogą do przyszłych możliwości.


Odkryj naszych partnerów
!

#JOB
Twoje hobby, twoja przyszłość

Dołącz do naszej platformy!

Odblokuj bogactwo zasobów dzięki naszej platformie! Uzyskaj dostęp do programu szkoleniowego „Umiejętności hobbystyczne w nowej odsłonie” dla praktyków, zestawu narzędzi „Umiejętności hobbystyczne, które przełożą się na przyszłe dochody” oraz innowacyjnej aplikacji REACHs. Narzędzia te mają na celu przekształcenie hobby w cenne umiejętności i możliwości. Dołącz teraz, aby rozpocząć swoją podróż w innowacyjnej edukacji młodzieży!


Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.